Aradığınız soruların cevabı aşağıda yoksa bize ulaşmaktan çekinmeyin. İsterseniz telefonla isterseniz de buradan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

Tavşanlı'daki tüm mahalle ve köylere çiçek siparişi götürüyor musunuz?

Çiçek siparişinizi verirken sizlerden gönderim noktasını seçmeniz istenmekte ve ücretler seçeneklerde belirtilmektedir. Eğer çiçek gönderimi yapmak istediğiniz yer listede yoksa bize telefon ile ya da web sitemiz üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Çiçek siparişimi verdikten sonra değişiklik yapabilir miyim?

Bu sorunun cevabını kısmen evet. Çiçekler kişiye özel olarak hazırlandığından ve hazırlanan çiçeklerin farklı kişilere satılması ve tekrar kullanılması mümkün olmadığından hazırlanan siparişte değişiklik yapamazsınız. Ancak çiçek henüz hazırlanmaya başlanmadıysa siparişi değiştirme, sipariş iptali gibi işlemleri yapabilmektesiniz.

Çiçek siparişini alacak kişiye ulaşamazsanız ne oluyor?

Öncelikle çiçek siparişiniz belirtilen adrese götürülür ve kişiye ulaşılmaya çalışılır. Alıcı adreste yoksa alıcı telefon ile aranarak bilgi verilir ve teslimat adresine yakın olan alıcının talep ettiği bir noktaya bırakılır. Alıcıya telefon ile de ulaşılamazsa gönderici telefon ile aranır ve bilgi verilir, dilenirse yakın bir noktaya bırakılır. Hem alıcıya hem göndericiye ulaşılamaması durumunda çiçek mağazamıza geri götürülür ve tarafınızdan teslim alınması istenir.

İsteğe özel çiçek tasarımı yapıyor musunuz?

İstediğiniz tasarımı bize ilettikten sonra fikir alışverişinde bulunarak, elimizde uygun malzemeler olduğu sürece istediğiniz çiçek tasarımlarını yapabiliyoruz.